Jak zmienił się nasz sklep

15.6.17


Wielkie zmiany! Przez długi czas sklep internetowy Natura Organika był "wyłączony" ze sprzedaży ale po zmianie właścicielki - powrócił z nową szatą graficzną i nową - bogatszą ofertą produktową.
Zobaczcie jak wyglądał nasz sklep kilkanaście miesięcy temu...sklep z kosmetykami naturalnymi

sklep z kosmetykami naturalnymiSklep internetowy z kosmetykami naturalnymi istniał od marca 2014r.

W ubiegłej ofercie sklepu były kosmetyki naturalne: orientalne i rosyjskie oraz trzy główne kategorie: włosy, ciało i twarz. W zamyśle były również kosmetyki ręcznie robione - jednak nie pojawiły się w ofercie. Obecnie kilka producentów kosmetyków naturalnych pozostało w ofercie jak np. Agafia, Alepia, Etja, Lavera, Najel, Natura Siberica, Organic Shop, Sylveco, Biolaven, Vianek.

Sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi Natura Organika zmienił właścicielkę pod koniec listopada 2016r. ale oficjalne otwarcie miało miejsce w maju 2017r.


Przez ten czas trwały intensywne prace wdrożeniowe szablonu oraz oferty sklepu, który obecnie wygląda tak:


żywność naturalna

naturaorganika kosmetyki naturalneOdświeżyliśmy również facebooka, pinterest oraz instagram zdobywając kolejnych fanów i obserwatorów strony. Bardzo dziękujemy zarówno "dawnym" fanom jak i dołączeniu nowych - z dnia na dzień jest Was coraz więcej.

Blog www.naturaorganika.info jest blogiem dodatkowym - informacyjnym. Obecnie trwają prace nad wdrożeniem bloga wbudowanego w sklep, który będzie dostępny z linku www.naturaorganika/blog jak również z panelu sklepu (aktualnie adres jest jeszcze nieaktywny)

Na blogu www.naturaorganika.info będziemy prezentować porady, nowości, promocje oraz ofertę sklepu Natura organika.

Aby każdy z Was był na bieżąco - dodaliśmy opcję obserwacji TEGO bloga poprzez gadżet obserwatorzy jak również poprzez google +

Mamy nadzieję, że miło spędzicie z nami czas i tym samym zachęcimy Was do odwiedzenia sklepu Natura OrganikaPozdrawiam serdecznie,
Ania - właścicielka sklepu :-)

Powiązane posty

0 komentarze

Dziękujemy za odwiedziny i Twój komentarz :-)