Co nowego w Natura Organika w 2020r.

19.1.20


Końcówka roku 2019 w naszym sklepie obfitowała w dużą ilość przesyłek a także planów na przyszłość. Co nowego wydarzy się w naszym sklepie? Zapraszamy na krótki post!

Jeszcze w Starym Roku udało nam się wdrożyć nową formę płatności - Polcard. Dzięki niej możecie płacić online tak samo jak poprzez Tpay.pl. W naszym sklepie Natura Organika macie więc do wyboru następujące formy płatności: Szybki przelew online lub blik poprzez Polcard albo Tpay - szybki przelew online lub bezpośrednia płatność BLIK a także przelew tradycyjny - czyli z wypełnieniem formularza do wpłaty online lub stacjonarnie w banku.

Co planujemy w Nowym Roku?

Przede wszystkim myślimy o wprowadzeniu możliwości zamawiania poprzez mail - niektóre sklepy posiadają opcję zamawiania przez telefon, jednak taki sposób może nieść za sobą błędy w podanym adresie do wysyłki lub inne komunikacyjne problemy. Dlatego też pomyśleliśmy o alternatywie :-)

Do każdej paczki dorzucamy naszą firmową ulotkę oraz słodką krówkę. Firmowa taśma już wkrótce :-) Mamy nadzieję, że dzięki tym dodatkom nasz sklep kosmetyczny pozostanie znacznie dłużej w Waszej pamięci i z pewnością wrócicie do nas nie raz!

Poznaj nasze produkty i odwiedź nasz sklep >> https://natura-organika.pl/

Powiązane posty

0 komentarze

Dziękujemy za odwiedziny i Twój komentarz :-)